O kancelarii

Kancelaria adwokacka Osiński i Georgiades sp. k. jest dynamicznie rozwijającą się kancelarią, złożoną z profesjonalistów. Specjalizująca się w obsłudze prawnej dla podmiotów prowadzących działalność z wielu sektorów gospodarki oraz dla osób fizycznych.

Nasze usługi świadczymy nie tylko Polsce, ale także na poziomie międzynarodowym. Na codzień współprcujemy z siecią partnerów pochodzących z licznych państw członkowskich UE oraz innych krajów Europy i całego świata. Długoletnie doświadczenie w zakresie współpracy z godnymi zaufania zagranicznymi kancelariami oraz firmami doradczymi sprawia, że nie boimy się projektów wymagających obsługi prawnej w obcych jurysdykcjach.

Świadczymy kompleksowe usługi prawne zarówno dla biznesu jak i osób prywatnych. Zapewniamy profesjonalną pomoc począwszy od spraw wymagających reprezentacji klienta przed sądami czy organami administracji publicznej po bieżącą obsługę prowadzonej działalności korporacyjnej. Oferujemy również usługi doradcze w zakresie transakcji na rynku kapitałowym oraz rynku nieruchomości. Nasi prawnicy posiadają również wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów notowanych na rynku New Connect oraz Catalyst. Zajmujemy się również sprawami z tak specjalistycznych obszarów jak międzynarodowe prawo podatkowe czy uzyskiwanie licencji/zezwolenia na prowadzenie określonego rodzaju działalności za granicą.Kancelaria oferuje pełną obsługę prawną w zakresie postępowań karnych oraz postępowań w sprawach o wykroczenia.

Nasz zespół składa się z prawników o rozległym doświadczeniu w obsłudze prawnej, co sprawia, że rozumiemy wagę, jaką dla klienta posiada zdefiniowanie przy każdym nowym zadaniu jego oczekiwań i celów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować profesjonalne, bezpieczne i efektywne rozwiązania. W naszej pracy praktykujemy tworzenie zespołów składających się ze specjalistów z różnych dziedzin (postępowanie sądowe postęowanie sądowo - administracyjne, podatki, księgowość, audyt) tak, aby zaproponować każdemu z klientów kompleksowe rozwiązania dopasowane do jego potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi prawnikami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty.